Ugrás a fő tartalomra

8200 Veszprém, Eötvös Károly u. 1.

+36 70 199 6002

Széchenyi 2020

Karrier

Összes karrierlehetőség

Vezetői asszisztens

A Veszprémi Szakképzési Centrum pályázatot hirdet vezetői asszisztens pozíció betöltésére

Állást hirdető szakképző intézmény

Veszprémi Szakképzési Centrum

A meghirdetett állás

Jogviszony időtartama határozatlan
Foglalkoztatás jellege teljes munkaidő
Munkavégzés helye Veszprémi Szakképzési Centrum, 8200 Veszprém Eötvös Károly utca 1.
Feladatok
  • a kancellár és a főigazgató támogatása;
  • a Centrum központi telefonjára és e-mail fiókjára érkező hívások és levelek fogadása, továbbítása;
  • ellátja az adminisztratív tevékenységhez szorosan kapcsolódó levelezési, gépírási, illetve szövegszerkesztési feladatokat;
  • iskolai pályázatok és nemzetközi mobilitási projektek átfogó koordinálása;
  • a Centrum közösségi média felületeinek és honlapjának kezelése
Pályázati feltételek
  • legalább középfokú végzettség (érettségi) és irodai asszisztens vagy irodai titkár vagy ezzel rokon végzettség;
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat;
  • kreatív, nyitott, csapatjátékos, képesség az önálló munkavégzésre;
  • magabiztos felhasználói szintű Microsoft Office ismeret.
Pályázat részeként benyújtantó iratok, igazolások
  • iskolai végzettséget, szakmai képzettséget igazoló bizonyítványok másolata,
  • fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél
  • foglalkoztatás esetén erkölcsi bizonyítvány
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik;
  • Nyilatkozat arról, hogy a személyes adatainak tárolásához hozzájárul, vagy sem.
Betölthetőség időpontja 2024. május 6.
Jelentkezési határidő 2024. április 26.

Pályázatokat bérigény megjelölésével Kerékgyártóné Samu Enikő HR vezető részére a kerekgyartone@veszpremszc.hu e-mail címre kérjük küldeni.

Várjuk jelentkezését!

KIMIKK

    • SZC logo fehér
    • Veszprémi Szakképzési Centrum

    • Telefon: +36 70 199 6002

      E-mail: titkarsag@veszpremszc.hu

      OM azonosító: 203066

      Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2020/002975

    2024Veszprémi Szakképzési Centrum