Veszprémi Szakképzési Centrum

SZC logo
 • Intézményeink
 • Hírek
 • Galéria
 • Közérdekű adatok
Széchenyi 2020

Hírek


2022. szept. 1.


SZC

 • továbbtanulás
 • pályaválasztás

Kezdd velünk a jövőt!

Az elmúlt években a szakképzés számos változáson ment keresztül, de a fő cél mindig megmaradt: a kiváló szakemberek képzése. A Veszprémi Szakképzési Centrum hét iskolájában tapasztalt oktatók, jól felszerelt tantermek, gyakorlati műhelyek és számos duális partner teszi lehetővé, hogy ezt a célt megvalósítsuk. A pályaválasztás nehéz, ezzel a kiadvánnyal azonban segíteni kívánjuk a helyes döntés meghozatalát.

Kezdd velünk a jövőt!

Megosztás

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Erasmus+ 3. projektév - Spanyolországban jártak tanulóink

Erasmus+ 3. projektév - Spanyolországban jártak tanulóink

A Veszprémi Szakképzési Centrum a 2021–2027 közötti időszakra Erasmus+ Akkreditációs Tanúsítványt nyert, melynek köszönhetően számos külföldi mobilitási tevékenységet valósíthatunk meg. A 3. projektévben az előkészületeket követően 2023. november elején kéthetes spanyolországi mobilitáson járt 10 szépész tanuló és 2 kísérőtanár a Táncsics Mihály Technikumból, ahol szakmai gyakorlaton vehettek részt.

2023. nov. 21.

Erasmus+ 3. projektév - Törökországban jártak tanulóink

Erasmus+ 3. projektév - Törökországban jártak tanulóink

A Veszprémi Szakképzési Centrum a 2021–2027 közötti időszakra Erasmus+ Akkreditációs Tanúsítványt nyert, melynek köszönhetően számos külföldi mobilitási tevékenységet valósíthatunk meg. A 3. projektévben az előkészületeket követően 2023. november elején kéthetes törökországi mobilitáson járt 8 tanuló és 2 kísérőtanár a Bethlen István Közgazdasági és Közigazgatási Technikumból, ahol szakmai gyakorlaton vehettek részt.

2023. nov. 20.

Erasmus+ 3. projektév - Mallorcán tanultak spanyolul oktatónk

Erasmus+ 3. projektév - Mallorcán tanultak spanyolul oktatónk

Veszprémi Szakképzési Centrum a 2021–2027 közötti időszakra Erasmus+ Akkreditációs Tanúsítványt nyert, melynek köszönhetően számos külföldi mobilitási tevékenységet valósíthatunk meg. A 3. projektévben az előkészületeket követően 2023. november elején egyhetes mallorcai mobilitáson járt négy oktatónk, ahol szuperintenzív kezdő spanyol nyelvkurzuson vehettek részt.

2023. nov. 17. • KIM
 • IKK
  Széchenyi 2020

   • SZC logo fehér
   • Veszprémi Szakképzési Centrum

    8200 Veszprém, Eötvös Károly u. 1.

   • Telefon: +36 70 199 6002

    E-mail: titkarsag@veszpremszc.hu

    OM azonosító: 203066

    Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2020/002975


   2023Veszprémi Szakképzési Centrum